Forum ERA VHS  Strona Główna
FAQ  ::  Szukaj  ::  Użytkownicy  ::  Grupy  ::  Galerie  ::  Rejestracja  ::  Profil  ::  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ::  Zaloguj

» Zaginiony w Akcji / Missing in Action (seria) «


 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ERA VHS Strona Główna » FILMY ERY VHS - AKCJA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dżony
zwykły user
PostWysłany: Pon 14:56, 12 Gru 2016 Powrót do góry



Dołączył: 10 Sie 2014

Posty: 46
Przeczytał: 1 temat

Ostrzeżeń: 0/3



Świetna produkcja stajni Cannon, opowiadającą o byłym żołnierzu James'ie Braddocku.
W pierwszej części, nasz dzielny komando postanawia odbić Amerykańskich jeńców wojennych. W drugiej, poznajemy historię Braddocka, który wraz z oddziałem trafia w Wietnamie do niewoli.
Trzecia część opowiada o poszukiwaniach żony James'a, której udało się przeżyć wraz z synem masakrę w Sajgonie.

Uwielbiam trylogię Jamesa Braddocka. Pierwszy raz obejrzałem ją lata temu i od razu przypadła mi do gustu przez to, ze bardzo przypominała mi drugą część Rambo. Niestety nie wiem, kto wydał film w naszym kraju na kasetach video, sam oglądałem wszystkie części na kanale TVN. Słyszałem o pierwszej części wydanej przez ViR i tylko tyle.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
indy12
zwykły user
PostWysłany: Pon 17:05, 12 Gru 2016 Powrót do góry



Dołączył: 14 Sty 2015

Posty: 97
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Co do wersji lektorskich:

Cz1:
Knapik VHS WB
Knapik POLSAT
Knapik TVP
Kozioł TVN
Pirat nieznany
Utta PARAMOUNT

Cz2:
Szydłowski TVP
Knapik POLSAT
Brzostyński TVN
Radwański VHS WB
Kozioł VHS Pirat
Utta PARAMOUNT

Cz3:
Gajewski VHS WB
Brzostyński TVN
Kozioł VHS Pirat
Ulrich PARAMOUNT


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Goro Gondo
wymiatacz
PostWysłany: Wto 22:59, 13 Gru 2016 Powrót do góry



Dołączył: 23 Lut 2014

Posty: 589
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/3

W sumie seria bardzo przypominająca "Rambo". Pierwsza część to bohater zmagający się ze wspomnieniami, w drugiej akcja dzieję się w Wietnamie, a w 3 ratunek najbliższym -wszystko się pokrywa Very Happy

Serię nawet lubię, chociaż wolę inne filmy z Norrisem. Pierwsza część ogólnie spoko, chociaż miejscami naiwna - Chuck wie jeśli chce go ktoś zaatakować, zanim ktoś odda strzał to zdąży paść itd. Owszem w wielu innych kultowych filmach też to jest, ale tutaj nader widoczne. Dwójka też niby spoko, ale podobna sytuacja. W obozie trochę zbyt "grzecznie". Więźniowie wykonują jakieś prace, odszczekują się strażnikom itd. Mówią o piekle, ale tak naprawdę to nie jest widoczne. Jedyna i mocniejsza scena to ze szczurem. Trójkę chyba najlepiej mi się oglądało, bo była najbardziej dynamiczna i klimatyczna. Sporo fajnych scen akcji. Oczywiście dużo naiwnych sytuacji Very Happy.

1 i 2 mam z TV6 z Knapikiem i całą trylogię z TVN.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Goro Gondo dnia Wto 23:02, 13 Gru 2016, w całości zmieniany 2 razy
Zobacz profil autora
Goro Gondo
wymiatacz
PostWysłany: Pią 1:54, 12 Lis 2021 Powrót do góry



Dołączył: 23 Lut 2014

Posty: 589
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/3

Wyhaczyłem jedynkę oraz trójkę na stadionówlach z nieznanym, amatorskim lektorem. Wersje na niemieckim dubbingu, niestety sadystycznie pochlastane przez cenzorów. Ocenzurowaną wersję oryginału miało też niegdyś TVP1. Też niedawno załatwiłem sobie to nagranie.

Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ERA VHS Strona Główna » FILMY ERY VHS - AKCJA Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB :: TELEVISION theme by Kisioł . Programosy
 
Regulamin